Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Vyšlo nové číslo Muzeionu

AKTUALITA | 13. 7. 2021

Se začátkem prázdnin přichází nové číslo časopisu Muzeion. Prozradí vám, vše o největší letošní výstavě Muzea umění – Trienále | SEFO | 2021. Těšit se můžete na velký rozhovor s šéfkurátorkou výstavy Barborou Kundračíkovou, který poodhalí, co vše samotnému trienále předcházelo. Jednotliví kurátoři vám pak představí každou výstavu zvlášť. 

V Muzeionu najdete také celý letní program Muzea umění či mapu města, která vám ukáže, kde všude se v Olomouci s trienále potkáte a představíme vám i naše zahraniční partnery.

Dočtete se také o naší společné výstavě a Arcidiecézí olomouckou – K oslavě a potěše, kterou celé léto budete moct navštívit v Arcibiskupském paláci či co vás čeká na Kroměřížském zámku

Připomeneme také výzkumný projekt Arteca a pozveme vás do Muzea na Svatém Kopečku.

Členové Spolku přátel Muzea umění Olomouc najdou Muzeion zanedlouho ve své poštovní schránce, ostatní příznivci umění si mohou nové číslo vyzvednout zdarma na pokladně Muzea moderního umění či v Infocentru města Olomouce na Horním náměstí nebo v kavárně And The Story Begins. V elektronické verzi pak najdete aktuální vydání ZDE.


Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc 10.00-18.00
Muzeum moderního umění 10.00-18.00
Arcidiecézní muzeum Kroměříž 8.30-18.00

Středa | 24. 4. 2024

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

8 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022