Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Ve středu vstup zdarma a do osmi!

AKTUALITA | 2. 2. 2016

Volný vstup až do 20 hodin – takovou speciální nabídku pro vás bude mít Muzeum umění Olomouc každou první středu v měsíci! Čas od času „prodlouženou středu“ navíc doplní i doprovodný program. Poprvé v letošním roce si můžete výstavy prohlížet do osmi hodin už zítra – ve středu 3. února.

Podobné akce jsou běžné ve světových galeriích. Muzeum umění tento formát vyzkoušelo poprvé v roce 2014, chce tak vyjít vstříc všem věkovým skupinám návštěvníků. 

„Dopoledne mohou tuto nabídku využít školy, večer si výstavy může prohlédnout dospělé publikum, pro které je standardní otevírací doba do 18 hodin často nedostatečná,“ uvedl ředitel Michal Soukup.

První „prodloužená středa“ v letošním roce se uskuteční už zítra a můžete ji využít například k prohlídce výstavy sochaře Zbyňka Sekala, která končí 14. února, nebo k návštěvě Arcidiecézního muzea Olomouc, které nedávno obdrželo prestižní titul Evropské dědictví.

Muzeum umění můžete zdarma navštívit nejen každou první středu v měsíci, ale také každou neděli. Tato nabídka je v České republice naprosto ojedinělá.

Fotogalerie
Od 10 do 20

Každou první středu v měsíci máme otevřeno zdarma a do 20 hodin.


Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc zavřeno
Muzeum moderního umění zavřeno
Arcidiecézní muzeum Kroměříž zavřeno

Pondělí | 27. 3. 2023

Dnes je zavřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

7 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022