Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Vše nejlepší 50. ročníku Academia filmu Olomouc!

AKTUALITA | 7. 4. 2015

Umění a věda – mají něco společného? No samozřejmě! Nejen že teorie umění je samostatným vědním oborem, ale s trochou fantazie a nadsázky lze v konkrétních výtvarných dílech vidět motivy a témata vlastní různým přírodovědným a humanitním vědním oborům. Dokážeme Vám to v kampani #UmeniPrejeVede, kterou jsme připravili jako blahopřání jubilejnímu 50. ročníku Academia filmu Olomouc. Mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů, jehož jsme hrdým partnerem, se uskuteční ve dnech 14. – 19. dubna a jedním z festivalových sálů je naše Divadlo hudby.

Na sociálních sítích v následujících dnech postupně zveřejníme blahopřejné spoty a jednotlivé exponáty ze stálé expozice moderního umění Století relativity. Všechny naše blahopřejné příspěvky si na sociálních sítích jednoduše najdete, pokud využijete hashtag #UmeniPrejeVede. Věříme, že Vás kampaň přiměje, abyste důkladně prozkoumali stálou expozici Století relativity.

Pro majitele festivalových akreditací máme navíc atraktivní bonus. Při příležitosti 50. ročníku Academia filmu jim po předložení akreditace poskytneme 50% slevu na vstupném. Podrobný program festivalu najdete na www.afo.cz.

Video

Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc zavřeno
Muzeum moderního umění zavřeno
Arcidiecézní muzeum Kroměříž zavřeno

Pondělí | 27. 3. 2023

Dnes je zavřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

7 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022